Oyun

PUBG Hileleri İçin Yeni Yasaklama Dönemi

PUBG Hileleri İçin Yeni Yasaklama Dönemi Editör Puanı: 5 Üzerinden 4.1

PUBG’de hile yapanlar için artık yeni bir dönem başlıyor.

Herkese Merhaba.

Özellikle son dönemler de PUBG‘de hile yapanlar ve report ile geri dönüşler bir hayli fazlalaştı. Yapımcı bu hilelerin önüne ne kadar geçmek isteseler de oyuncular bu konuda kapı aralamaya devam ediyor.

Report edilen veya yakalanan oyuncular yeni bir Steam hesabı alarak bu engelin önüne geçebiliyor. Ya da IP ile engelleme sonrası modem ayarlarını kurcalamak, değiştirmek yada farklı yazılımlar aracılığı ile oyuna yeniden giriş yaparak, diğer oyuncuların zevklerini perişan ediyorlar.

Yapımcılar, artık bu hile sorunları için yeni bir dönem getiriyor. 10 Kasım‘dan itibaren bilgisayar’da PUBG oynayan ve hile yapan oyuncular için, bilgisayar donanım bilgileri alınarak, oyundan bu şekilde yasaklanacaklar. Bunun sonucunda ise hile yapan oyuncular, tekrar oyuna dönmek için zorlanmaları bekleniyor.

Bu Yazı İçin Ne Hissediyorsun?
Beğendim Sevindim Komik Şaşırdım Üzgünüm Sinirlendim
1

Kim Bu Yazar? - RocaniX

Anonim

Uzun süre boyunca bilgisayar ile uğraşarak kendimi geliştirdim. Şuan iyi derece de WordPress, HTML ve CSS ile ilgileniyorum. Aynı zaman da blog üzerinden web tasarım başlığı altında makaleler yazarak, web tasarım merak salmış dostlarıma da az çok yardım ediyorum.

Bu Yazıyı 1 Kişi Yorumlamış

  1. Semih Ekinci
    Semih Ekinci

    Adamlar önce oyundaki bug fazlalığını temizlesin arkadaş. Ben hileye de razıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir