Bilgisayar

Nostaljik Arayanlara, Winamp Geri Dönüyor

Nostaljik Arayanlara, Winamp Geri Dönüyor Editör Puanı: 5 Üzerinden 4.6

Winamp, 2019 yılında yenilenmiş şekilde tekrar geri dönüyor.

Herkese Merhaba.

Hatırlarsanız Winamp 2013 yılında son bir güncelleme yayınlayarak veda etmişti. Hayranlarının kendisinde büyük bir nostalji ve hatıraların dolu olduğunu dile getiriyor. Aynı yıllar da Messenger bitmesi ve yerini Skype bırakması da bu üzüntünün bir parçası olmuştu.

Winamp duyulan ilgi kullanıcılar tarafından o kadar özel oldu ki: hala eski sürümü kullanım kitlesi var. Öyle ki kullanıcılar o nostalji havasını bırakmak istemiyor gibi duruyor. Ancak en son verilen güncelleme 2013 yılında olmasından dolayı Winamp, günümüz yeniliklerini yakalayabilecek mi, bunu hepimiz göreceğiz.

Nostaljik Arayanlara, Winamp Geri Dönüyor

Ancak aşırı bir kullanım kitlesi olduğu için bunun bir sorun olacağı da pek düşünülmüyor. Yine de eski zamanlarını özleyenler için güzel bir haber. Winamp yeni sürümü ise en erken 2019’da kullanıma başlanacağı söyleniyor.

Bu Yazı İçin Ne Hissediyorsun?
Beğendim Sevindim Komik Şaşırdım Üzgünüm Sinirlendim
1

Kim Bu Yazar? - RocaniX

Anonim

Uzun süre boyunca bilgisayar ile uğraşarak kendimi geliştirdim. Şuan iyi derece de WordPress, HTML ve CSS ile ilgileniyorum. Aynı zaman da blog üzerinden web tasarım başlığı altında makaleler yazarak, web tasarım merak salmış dostlarıma da az çok yardım ediyorum.

Bu Yazıyı 1 Kişi Yorumlamış

  1. jdsezer
    jdsezer

    Winamp internet explorer gibi sonradan geliyor gelsin ozaman hoşgelsin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir