Oyun

Humble Bundle, 1$ Oyun Paketi Satın Alın

Humble Bundle, 1$ Oyun Paketi Satın Alın Editör Puanı: 5 Üzerinden 4.9

Üç kaliteli oyunu sadece 1$ satın alın.

Herkese Merhaba.

Steam indirim günleri yaklaştıkça oyun satın alabileceğiniz mağazalar, biz oyuncular için bazı jestler uygulayabiliyor. Humble Bundle ise bunlardan sadece biri…

Humble Bundle bilmeyenler için: oyun satın alabileceğiniz bir mağazadır. Başta Steam olmak üzere dolar kuru üzerinden oyun satın alabiliyorsunuz. Özellikle ayların son günlerin de ise Steam için kaliteli veya orta düzey de oyunları ücretsiz sahip olabiliyorsunuz.

Ayrıca Humble Bundle bu jestlerin yanında da küçük paketler sunarak oyuncuları mutlu etmeyi de başarabiliyor. Zira, 1$ karşılığında üç oyuna ve DLC sahip olmak oyuncular için kaçırılmaması gereken fırsatlardan biri.

Humble Bundle, 1$ Oyun Paketi Satın Alın

Humble Bundle yaklaşık bir hafta boyunca 1$ karşılığında; Batman™: Arkham OriginsMiddle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition ve Scribblenauts Unlimited satın alabilirsiniz. Ayrıca DLC ile birlikte. Böyle bir oyun paketini ve DLC sadece 1$ satın almak, dediğimiz gibi kaçırılmaması gereken bir fırsat. Aldığınız taktir de ise oyunlar Steam kütüphaneniz de kalıcı olacaktır.

Bu fırsattan yararlanmak ve satın almak için tıklayın.

Bu Yazı İçin Ne Hissediyorsun?
Beğendim Sevindim Komik Şaşırdım Üzgünüm Sinirlendim

Kim Bu Yazar? - RocaniX

Anonim

Uzun süre boyunca bilgisayar ile uğraşarak kendimi geliştirdim. Şuan iyi derece de WordPress, HTML ve CSS ile ilgileniyorum. Aynı zaman da blog üzerinden web tasarım başlığı altında makaleler yazarak, web tasarım merak salmış dostlarıma da az çok yardım ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir