Bilgisayar

Discord’a Yeni Bir Özellik Daha

Discord’a Yeni Bir Özellik Daha Editör Puanı: 5 Üzerinden 4.8

Oyuncular için yeni bir oyun mağazası daha geliyor. 

Herkese Merhaba.

Bundan birkaç ay önce Discord için yeni bir güncelleme geleceğini ve Discord‘un artık Steam, Uplay veya Origin gibi oyun mağazalarına dönüşeceğine dair haberler yayılıyordu. Bugün Discord bu güncellemeyi tüm kullanıcılara vermiş oldu. Şuan için tüm oyunlar eklenmiş olmasa da yakın zamanda eklenir.

Bizim dikkatimizi çeken nokta oyunların dolar kuru üzerinden satılıyor olması. Bu elbette bizim için (şu anlık) zor olsa da, Discord ileri ki zamanlar da bu konu ile ilgili düzeltme yapabilir. Ayrıca Discord, oyuncular için çok sık kullanılan ve özellikle son dönemler de Twich yayıncılarının kullanımı ile Discord‘un kullanım sayısı ikiye katlanmış durumda.

Discord’a Yeni Bir Özellik Daha

Bununla birlikte gelen oyun mağazası da sanıyoruz ki, lider olan Steam ve diğer oyun mağazaları için yeni bir rakip doğuyor olabilir. İlerleyen günler de Discord yeni oyun mağazası için güncelleme vereceği çok açık.

Peki siz Discord kullanmayı tercih ediyor musunuz?

Bu Yazı İçin Ne Hissediyorsun?
Beğendim Sevindim Komik Şaşırdım Üzgünüm Sinirlendim

Kim Bu Yazar? - RocaniX

Anonim

Uzun süre boyunca bilgisayar ile uğraşarak kendimi geliştirdim. Şuan iyi derece de WordPress, HTML ve CSS ile ilgileniyorum. Aynı zaman da blog üzerinden web tasarım başlığı altında makaleler yazarak, web tasarım merak salmış dostlarıma da az çok yardım ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir