Pazar, Ağustos 18, 2019
Home > Oyun > Call Of Duty: Black Ops 4’ün Büyük Çıkışı

Call Of Duty: Black Ops 4’ün Büyük Çıkışı

Call Of Duty: Black Ops 4

Call of Duty‘nin Black Ops 4‘ü oyuncular tarafından çok sevildi.

Herkese Merhaba.

Call of Duty serilerine baktığımız zaman oyuncuların yüzü geçmişte hiç gülmemiş, oyuncuların gözleri eski Call of Duty oyunlarını bekler olmuştu. Zamanında geri döneceklerini söyleseler de, oyuncular tarafından bu bekleyiş aslında hiç değişmemişti.

Ancak şimdi bu bekleyiş ve beklenti Black Ops 4‘ün gelmesi ile son bulmuş gibi görünüyor. PUBG sorunlarından, oyuncuların farklı yüz aramalarından sonra Call of Duty, sanırım oyuncularına isteklerini iletmiş gibi duruyor.

Geçtiğimiz hafta Black Ops 4‘ün çıkışı ile aradan geçen zaman zarfında oyunculardan olumlu tepki almayı başarmış. Özellikle battle royale modu hayran bıraktığı yönde tepkiler bırakıyor. Ayrıca çıktığı ilk günden itibaren satış rekoru alan yapım olmayı da başarıyor. Bunların yanında hiç bırakılmayan zombi modu yine olumlu tekip alanlar arasında.

3 Farklı mod bulunuyor.

Multiplayer

Konuya herkesin sahip olduğu, takımlar arası mücadele. Sağlık, silah kontrolü ve daha fazlası.

Zombi

Kimsenin şaşırmadığını düşünüyoruz. Her oyununda yaptığı gibi Black Ops 4 içinde zombi teması barındırılmış. Modun içeresinde şimdilik 3 farklı harita bulunuyor. Bunlar: IX, Voyage of Despair ve Blood of the Dead.

Blackout

Call of Duty‘e ilk defa aşılanan battle royale modu. PUBG‘den sonra sanırım birileri zirveye ulaşmak istiyor diyebiliriz. Ancak Call of Duty için battle royale, gazet zevkli olduğu görünüyor.

Peki Black Ops 4 için siz neler söylemek istersiniz? Özellikle PUBG‘nin koltuğu yine sarsılır mı?

 

JassinG
Oyun oynamaktan ve kahve içmekten çok mutluyum. 💞💞💞
https://tazmanyacanavari.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir